Pobierz bezpłatny raport i poznaj 4 ważne fakty, o których musisz wiedzieć zanim rozpoczniesz współpracę z agencją reklamową!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brief For You w celach marketingowych w szczególności w celu otrzymywania informacji handlowych (w tym newsletterów, raportów, opracowań) od Brief For You na podany przeze mnie adres e-mail.

Badanie przeprowadzone na grupie ponad 400 polskich agencji reklamowych ujawnia zaskakujące fakty, które pomogą usprawnić Twoją współpracę z agencjami oraz znacznie podnieść wyniki przeprowadzanych kampanii marketingowych, często przy ograniczonym budżecie. Intrygujące fakty na temat tego rynku znajdziesz w naszym darmowym raporcie.

Co znajdziesz w raporcie?
Myślisz, że tylko duże warszawskie agencje mogą mieć realny wpływ na sukces Twojej marki? Mylisz się!
Jaką agencję reklamową zatrudnić do kompleksowego, wysokobudżetowego projektu, a których unikać?
Czy z polską agencją reklamową możesz również podbijać rynki zagraniczne?
Agencje wyspecjalizowane vs agencje full service - obalamy fakty i mity i z nimi związane
Pamiętaj! Znalezienie odpowiedniej agencji to jeszcze nie wszystko!

Zastanawiasz się jak efektywnie poruszać się po rynku usług reklamowych? Szukasz pomocy w stworzeniu profesjonalnego briefu, który zainspiruje agencje?

Zapraszamy Cię na krótkie, niezobowiązujące spotkanie online, aby poznać nowoczesne narzędzie oszczędzające Twój czas i usprawniające pracę w marketingu.