logo
2 lata temu

Brief4U.com na konferencji I love Marketing

W dniach 21-24.09.2021 w Warszawie odbyła się XII edycja konferencji I love Marketing. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć brief4U.com.

Po prawie 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią eventy branży marketingowej zaczęły powracać do formy stacjonarnej. We wrześniu marketerzy z całej Polski mogli się spotkać w Warszawie i uzyskać ogromną dawkę marketingowej wiedzy. Czterodniowa, prestiżowa konferencja przygotowana była z myślą o pracownikach marketingu oraz właścicieli agencji reklamowych z całej Polski.

Pierwszy dzień poświęcony był prelekcjom pełnych merytorycznej wiedzy i skupiony wokół tematyki I love Ads&Analytics. Drugi dzień konferencji poświęcony był tematyce, która nadal bardzo prężnie się rozwija na polskim rynku, a mianowicie I love Social Media. Trzeci dzień to wisienka na torcie dla każdego marketera – I love Marketing. Uczestnicy otrzymali skondensowany pakiet informacji KNOW HOW, który z pewnością wykorzystają z pożytkiem dla swoich biznesów.

Czwarty dzień był całkowitą nowością i poruszył tematykę, która poprzez pandemię mocno przyspieszyła w rozwoju I love SEO&Content.

Bądź na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi artykułami. Dodatkowo subskrybenci otrzymują dostęp do dodatkowych materiałów.