logo
1 rok temu

Brief4U.com na konferencji I love Marketing

W dniach 18-20.05.2022 w Warszawie odbyła się już XIII edycja konferencji I love Marketing. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć brief4U.com.

Jak co roku maj wyznacza Warszawę jako miejsce, w którym spotka się znaczna część branży marketingowej. Trzydniowa, prestiżowa konferencja przygotowana była z myślą o pracownikach marketingu oraz właścicieli agencji reklamowych z całej Polski.

Pierwszy dzień poświęcony był prelekcją pełnych merytorycznej wiedzy od najlepszych mówców i skupiony wokół tematyki I love Tech & Social Media. Uczestnicy otrzymali skondensowany pakiet informacji KNOW HOW, który z pewnością wykorzystają z pożytkiem dla swoich biznesów.

Drugi dzień konferencji poświęcony był tematyce marketingowej w ramach dnia I love Marketing i tutaj niezmiennie poziom merytoryczny był na najwyższym poziomie. Trzeci dzień przybrał niecodzienną formę, gdyż poruszone zostały dwie ścieżki tematyczne (dla każdego coś miłego): I love TV&Video oraz I love SEO&Content. Także czasami musieliśmy podejmować trudne decyzję dotyczące uczestnictwa w konkretnych prelekcjach.

Bądź na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi artykułami. Dodatkowo subskrybenci otrzymują dostęp do dodatkowych materiałów.